Alleen voor ledentest

Algemeen

Op deze pagina staat de informatie exclusief voor de leden van de strandvereniging Dishoek:
Statuten strandvereniging Dishoek: STATUTEN
Huishoudelijk reglement: Huishoudelijk reglement

Nieuws

Motorboten op het strand niet toegestaan

Het trieste ongeval op 23 juli voor de kust van Zoutelande waarbij een speedboot een rubberboot overvaren heeft en een slachtoffer is gevallen zal niemand ontgaan  zijn. De gemeente Veere heeft het bestuur van de SV Dishoek laten weten dat naar aanleiding van dit ongeval de AVP (algemene plaatselijke verordening) strenger gehandhaafd gaat worden. Bijzondere … Lees verder "Motorboten op het strand niet toegestaan"...

Algemene ledenvergadering donderdag 7 maart 2019

De Algemene ledenvergadering vindt plaats op donderdagavond 7 maart  2019 in het verenigingsgebouw bij de speeltuin de Lammerenburcht aan de Zuidbeekseweg 18 in Vlissingen. Aanvang 20.00 uur Op de agenda staat onder meer de voortgang van het project vaste bekabeling. Er dient een keuze gemaakt te worden tussen aluminium of koperen bedrading...