Dode en zieke vogels op het strand

De laatste weken spoelen regelmatig dode vogels aan. Zieke en dode vogels liggen ook op het strand, soms ook achter de strandhuisjes. Mede namens de Stichting Strandexploitatie Veere  waarschuwen we u om geen zieke of dode vogels op het strand aan te raken in verband met de heersende vogelgriep. Er zijn inmiddels al vele tientallen exemplaren geruimd, vooral eenden en meeuwen. Vanwege de ernst van het virus verzoekt SSV u afstand van deze vogels te houden en de strandwacht attent te maken op de aanwezigheid er van. Dit geldt uiteraard ook voor huurders van strandhuisjes. Honden dienen ook aangelijnd te worden. Bij de strandovergangen staan/komen ook waarschuwingsborden te staan.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *